Laivai

Medinių laivų ir jų dalių gamyba

Pirmiausia, norėtume pristatyti mūsų įmonės laivų statybos filosofiją: o ji gimė iš mėgavimosi buriavimu, iš meilės medžiui bei iš patirties Vokietijos laivų statyklose. Todėl nenuostabu, kad mūsų komanda iš širdies deda pastangas, kad kiekvienas mūsų įmonėje pagamintas laivas ar detalė būtų ne tik itin gražūs, praktiški, bet, kažkuria prasme, ir ypatingi. Mes dažnai juokaujame, sakydami, kad mums viskas artima- kas medinis, gražus bei plaukia.

Didžiausias mūsų privalumas - nedidelis, tačiau itin kvalifikuotų specialistų branduolys. Negalėtume imtis darbo, jei nemanytume, kad jį atliksime itin kokybiškai, todėl esame tikri, o tai parodė ir praktika, kad mūsų produkcija puikiai atitinka ne tik Lietuvos,bet ir Vakarų Europos standartus. Šiuo metu gaminame arba restauruojame valtis, katerius, burinius laivus iki 14 metrų ilgio. Tiek leidžia mūsų dabartinės gamybinės sąlygos. Gamindami, naudojame tiek Vokietijos laivų projektuotojo daktaro Segger brėžinius, tiek kliento projektus.

Nors turime nemažai patirties laivų bei jūrinės faneros gamyboje, tačiau esame linkę mokytis toliau, neapsiriboti klasikinėmis laivų statymo technologijomis bei medžiagomis. Ir tai ne tik žodžiai.

Norėdami daugiau sužinoti apie mūsų gaminamus laivus, galite taipogi apsilankyti ir šiame internetiniame puslapyje:  www.sensusboats.com 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Akcija


Parduodamas 7 m ilgio, Katalina tipo laivas. Prikabinamas 8 AJ variklis, švertbotas, galjūnas. Raudonmedžio vidaus bei vairo mechanizmo išpildymas.